Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konstantynów: Bmw rozbite na drzewie. Jedna osoba nie żyje

Utworzony przez Gość, 26 grudnia 2011 r. o 10:12
be em wó! jupijaj jupijej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: Samochód nie był taty tylko kupiony za własne, ciężko zarobione pieniądze. Po drugie: Czy ktoś się zastanowił, że mogła być gołoledź? A może jakieś zwierze wyskoczyło pod koła? Po Trzecie: Denerwują mnie komentarze typu "...naturalna selekcja..." , "...kolejny deb***...", itp. Skoro jesteście tacy odważni w pisaniu takich komentarzy to może któryś odważy się powiedzieć to jego żonie i córeczce? Co? Nie ma chętnych?? Banda bezdusznych tępaków. Raptem wszyscy tacy praworządni, przestrzegający przepisów ruchu drogowego, życzliwi i uprzejmi na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mn napisał:
Tylko jedna?Coś natura w tym roku nie jest szczodra.Miło poczytać o selekcji naturalnej,dzięki której świat staje się lepszy.Szczęście,że nikt postronny w tym nie ucierpiał,a co do ofiar,to chyba jedno warte drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zamiast mózgu ma sieczkę? Ginie młody człowiek, czworo rannych a Ty piszesz "miło poczytać"? A gdyby wśród nich była Twoja siostra? Też by tak miło było? Gdybyś zamiast siedzieć przy świątecznym stole czekałbyś w szpitalu pod OIOM-em i czekał na jakiekolwiek informacje o bliskiej Ci osobie. Zastanów się człowieku co Ty sobą reprezentujesz pisząc takie rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ktoś zamiast mózgu ma sieczkę? Ginie młody człowiek, czworo rannych a Ty piszesz "miło poczytać"? A gdyby wśród nich była Twoja siostra? Też by tak miło było? Gdybyś zamiast siedzieć przy świątecznym stole czekałbyś w szpitalu pod OIOM-em i czekał na jakiekolwiek informacje o bliskiej Ci osobie. Zastanów się człowieku co Ty sobą reprezentujesz pisząc takie rzeczy.
masz pretensje do obcego człowieka że idiota za kierownicą zapomniał włączyć myślenia?? nie chcesz chyba powiedzieć ze przy dopuszczalnej przy tej pogodzie prędkości mógł narobić takich szkód?zapierdzielał równo, to może chociaż po tym wypadku mu sie w głowie coś naprostuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurs prawa jazdy nie nauczy kierowcę myślenia na drodze. To myślenie wynosi się z domu.Kochani rodzice Przekazujcie praktyczną wiedzę swoim pociechom bo ich szybko stracicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szofer napisał:
Kurs prawa jazdy nie nauczy kierowcę myślenia na drodze. To myślenie wynosi się z domu.Kochani rodzice Przekazujcie praktyczną wiedzę swoim pociechom bo ich szybko stracicie.
SZOFER-ty masz taka samą sieczkę w głowie jak ci powyżej,jak rodzice są piekarzami to nie ma co na nich liczyć. TYLKO PRAKTYKA I DUŻE DOŚWIADCZENIE, ZDROWY ROZSĄDEK MOGĄ TYLKO ZMINIMALIZOWAĆ TAKIE PRZYKRE WYPADKI ALE ICH NIE WYKLUCZĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie skąd byli Ci ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty kretynie jak nie wiesz to nie pier*** ! urodziłem sie w tych stronach i wyobraz sobie ze do konstantynowa prowadzi kilka dróg,a jezeli chodzi o kierowce lub pasażerów to nie próbój kozaczyć jakie to spawane auto było i kto nim jechał bo ich nie znasz w przeciwieństwie do mnie ,uwierz mi ze cie znajde jeżeli jescze raz zobacze złe słoo na nich na tej stronie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ano9nim napisał:
a ty kretynie jak nie wiesz to nie pier*** ! urodziłem sie w tych stronach i wyobraz sobie ze do konstantynowa prowadzi kilka dróg,a jezeli chodzi o kierowce lub pasażerów to nie próbój kozaczyć jakie to spawane auto było i kto nim jechał bo ich nie znasz w przeciwieństwie do mnie ,uwierz mi ze cie znajde jeżeli jescze raz zobacze złe słoo na nich na tej stronie!!!!
Popieram pomogę nie zadzierajcie z nami pisząc źle o poszkodowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SZOFER-ty masz taka samą sieczkę w głowie jak ci powyżej,jak rodzice są piekarzami to nie ma co na nich liczyć. TYLKO PRAKTYKA I DUŻE DOŚWIADCZENIE, ZDROWY ROZSĄDEK MOGĄ TYLKO ZMINIMALIZOWAĆ TAKIE PRZYKRE WYPADKI ALE ICH NIE WYKLUCZĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
masz pretensje do obcego człowieka że idiota za kierownicą zapomniał włączyć myślenia?? nie chcesz chyba powiedzieć ze przy dopuszczalnej przy tej pogodzie prędkości mógł narobić takich szkód?zapierdzielał równo, to może chociaż po tym wypadku mu sie w głowie coś naprostuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem. mam pretensje do obcego człowieka nie o to że ktoś wyłączył myślenie za kierownicą tylko o to że dla palanta miło czytać o cierpieniu innych Czytaj Gościu ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zapierdzielał równo czy nie - nie masz pojęcia. Ja wiem tyle że zginął młody człowiek a troje których znam walczy o życie. A poza tym przyczyną utraty panowania nad pojazdem mogło być rozerwanie opony. Czy tak było ustali policja. Tak, wiem że zaraz podniosą się głosy że gdyby jechał przepisowo to nie byłoby może tej tragedii, albo miała mniej poważne skutki. Niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, a na jeszcze mniej mamy wpływ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mn napisał:
Tylko jedna?Coś natura w tym roku nie jest szczodra.Miło poczytać o selekcji naturalnej,dzięki której świat staje się lepszy.Szczęście,że nikt postronny w tym nie ucierpiał,a co do ofiar,to chyba jedno warte drugiego.
Nie potrafir zrozumieć podłości osoby piszącej tej post, "CO DO OFIAR TO CHYBA JEDNO WARTE DRUGIEGO" , jak w ogole mozna tak napisać, gdzie jest Twoja empatia? Nie rozumiesz ogromu tragedii jaka dotkneła wiele rodzin związanych z osobami poszkodowanymi. czy Ty zdajesz sobie sprawę co oni teraz przeżywają? I co musi przeżywać kierowca auta i jego rodzina? nie chce sobie nawet tego wyobrażać i szczerze współczuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięć osób w bmw, późno w nocy, zawszeten sam scenariusz. Ludzie, jesteście kretynami czy co? Po cholere jeden z drugim bałwanie wsiadasz z niedpowiedzialnym kierowcą do samochodu i pozwalasz mu na szpan???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota i tragedia zawsze idą w parze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd byli Ci młodzi ludzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benia napisał:
A skąd byli Ci młodzi ludzie??
Jednego chłopaka pochowali już dzisiaj w Janowie.... (*)(*)(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(*) to są cycki, [*] to są świeczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...